Прозорість та підзвітність: робоча група при Житомирській ОВА продовжує аналізувати закупівлі на Житомирщині

Дата: 26.07.2024 13:40

Як повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, задля запобігання зайвим витратам в умовах воєнного стану робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації продовжує моніторинг та аналіз закупівель, що проводяться на території області.

Так, протягом липня в рамках діяльності групи у співпраці з правоохоронними та контролюючими органами було скасовано 3 тендери на загальну суму 5 мільйонів гривень.

Предметом закупівель були проєктні та ремонтні роботи в комунальних закладах області, а також закупівля оргтехніки.

«Працюємо далі. Певен, що спільними зусиллями зможемо забезпечити справедливий та прозорий розподіл коштів з урахуванням особливостей воєнного часу», — підкреслив очільник області.