ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 21.08.2024 09:42

Назва регуляторного органу – Миропільська селищна територіальна громада.

Проєкт регуляторного акта передбачає необхідність встановлення місцевих податків та зборів на території Миропільської селищної територіальної громади.

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності «та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, Миропільська селищна територіальна громада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта-рішення Миропільської селищної територіальної громади «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Миропільської селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу.

ПРОЄКТ рішення та АНАЛІЗ регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Миропільської селищної територіальної громади

Даний проєкт рішення підготовлений з метою:

- дотримання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення місцевих податків і зборів;

- забезпечення надходжень до бюджету Миропільської селищної територіальної громади.

Зауваження та пропозиції приймаються письмово протягом одного місяця з дня оприлюднення цього проекту та аналізу його регуляторного впливу в приміщенні Миропільської селищної територіальної громади за адресою: селище Миропіль вул. Центральна, 40 або на електронну пошту sel.r@myropilska-gromada.gov.ua.