Дата: 06.09.2024 08:49

За результатами опрацювання листа Міністерства соціальної політики України від 02.09.2024 № 20220/0/-24/57 та за результатами робочих зустрічей, що відбулися під головування заступника Міністра Уляни Токарєвої 15.08.2024, 27.08.2024, 29.08.2024 щодо виконання норм постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2024 № 888 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації надання внутрішньо переміщеним особам похилого віку, особам з інвалідністю соціальних послуг стаціонарного догляду, підтриманого проживання за принципом «гроші ходять за людиною» (далі – експериментальний проект), інформуємо.

На цих робочих нарадах спільно з представниками Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Національної соціальної сервісної служби, Державного підприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України», структурних підрозділів соціального захисту населення обласних, Київської міської військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг комунального та недержавного сектору було презентовано, зокрема:

алгоритми дій кожного учасника експериментального проекту;

моделі організації надання соціальних послуг з догляду, зокрема підтриманого проживання та стаціонарного догляду;

модель інклюзивного простору для надання соціальної послуги підтриманого проживання.

Всі презентаційні матеріали, записи зустрічей та контакти відповідальних осіб за реалізацію експериментального проекту можна переглянути, перейшовши за посиланням: