Помічай зміни: Що робити якщо натрапив на вибухонебезпечний предмет. ВІДЕО

Дата: 06.09.2024 09:46

Якщо натрапили на вибухонебезпечний предмет

Не буває безпечних мін, але є правила, які можуть врятувати. Пам’ятай основне, якщо натрапиш на підозрілу знахідку:

Стій!

Не чіпай!

Телефонуй 101!

Довідково. В Україні стартувала інформаційна кампанія з мінної безпеки «Помічай зміни». Кампанію реалізує BBC Media Action за технічної підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Ініціатива є частиною Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні, що фінансується урядом Японії.

Будьте обережні, відповідальні та уважні. Ваші правильні дії можуть врятувати життя.

#помічайзміни