Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів рішень  Миропільської селищної  ради «Про встановлення ставок  і пільг  із спати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»

Повідомлення

про оприлюднення проєктів регуляторних актів

 

          Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів рішень  Миропільської селищної  ради «Про встановлення ставок  і пільг  із спати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік», «Про встановлення єдиного податку на території  Миропільської  селищної ради  на 2021 рік», « Про встановлення транспортного податку на території Миропільської селищної ради на  2021 рік» , «Про встановлення  ставок та пільг   із  сплати земельного податку на 2021 рік »

Проєкт рішення сесії Миропільської  селищної ради ради «Про встановлення ставок і пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік» розроблено  спеціалістами з бухгалтерського  обліку   виконавчого апарату селищної ради.  Проєктом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б додаткові надходження до бюджету  Миропільської  селищної  об’єднаної територіальної громади для реалізації місцевих програм.

Проєкт рішення сесії Миропільської селищної ради  «Про встановлення  єдиного податку на території Миропільської селищної ради на 2021 рік» розроблено  спеціалістами з бухгалтерського обліку   виконавчого апарату   Митропільської селищної  ради. Проєктом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території  Миропільської  селищної об’єднаної територіальної громади та  забезпечити надходження до загального фонду селищного  бюджету, що забезпечить фінансування програм.

Проєкт рішення сесії  Миропільської селищної  ради  «Про встановлення  ставок  та пільг  зі сплати земельного податку на 2021 рік» розроблено  спеціалістами з бухгалттерського   обліку виконавчого  апарату  Миропільської  селищної ради. Проєктом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та  забезпечити надходження до бюджету Миропільської селищної  об’єднаної територіальної громади для виконання програм соціально-економічного розвитку  територіальної громади.  

Проєкт рішення сесії  Миропільської селищної  ради  «Про встановлення  транспортного податку на території Миропільської селищної ради на 2021 рік» розроблено  спеціалістами з бухгалтерського обліку   виконавчого апарату   Митропільської селищної  ради. Проєктом регуляторного акта передбачається  забезпечення  надходження до загального фонду селищного  бюджету, що забезпечить фінансування програм.

 

Проєкти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені  07 травня  2020 року на офіційному сайті Миропільської  селищної  ради у розділі «Рішення сесій».

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проєктів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них.

Зауваження та пропозиції надаються до  Миропільської  селищної ради  та виконавчого комітету Миропільської  селищної ради за адресами:

- 13033 селище Миропіль вул. Центральна, 38 Романівського району Житомирської області

Зауваження та пропозиції приймаються  до 08 червня 2020 року в письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).