Новини/Оголошення

Дата: від до Скинути

До уваги батьків дітей дошкільного віку, які вимушено переїхали до громади із зон активних бойових дій

З огляду на існуючу загрозу життю і здоров’ю учасників освітнього процесу внаслідок збройної агресії російської федерації та оголошення в Україні воєнного стану, міграцією населення України до більш безпечних регіонів, виникає необхідність щодо зарахування до закладів дошкільної освіти дітей із числа внутрішньо переміщених осіб.

10:17 23.03.2022

«Житомиргаз Збут» просить клієнтів розраховуватися за спожитий ресурс

ТОВ «Житомиргаз Збут» просить клієнтів розраховуватися за спожитий газ. Адже кожна сплачена гривня – це гарантія подальшого забезпечення газом українців та сплачені податки на підтримку економіки України. «Розуміючи надзвичайну важливість того, щоб усі українці отримували блакитне паливо, ми докладаємо максимум зусиль. Компанія постачає газ у повному обсязі всім клієнтам без винятку, навіть тим споживачам, які зараз не мають можливості сплатити за газ. Щоб ми й надалі могли продовжувати газопостачання, закликаємо усіх, хто має таку можливість, продовжувати сплачувати рахунки. Тим самим ви допомагаєте людям, які через війну такої можливості не мають», – про це повідомляється на сайті компанії. У березні, попри військові дії, паперові рахунки надійдуть практично всім споживачам ТОВ "Житомиргаз Збут". Просимо з розумінням поставитися, якщо паперова квитанція не буде доставлена до клієнтів, які проживають у найбільш гарячих точках. Однак у компанії закликають клієнтів розраховуватися за газ онлайн. Адже це не лише безпечно, а й вигідно – при оплаті онлайн комісія становить 0%. Сплатити за газ онлайн можна за допомогою: ‌кнопки «Сплатити за газ» на сайті ТОВ «Житомиргаз Збут» ztgaszbut.com.ua; ‌viber-боту ТВІЙ ГАЗЗБУТ https://cutt.ly/TSoenpU; ‌клієнтських сервісів 104.ua.

16:53 17.03.2022