Новини/Оголошення

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!!!!!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Хочу побажати усім діткам міцного здоров`я, успіхів, нехай ваша життєва дорога буде встелена квітами, барвами та радісними посмішками.

09:43 01.06.2017

СВЯТКОВА ПРОГРАМА ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня в Миропільському будинку культури о 12.00 год та Дертському будинку культури о 16.00 год відбудеться святкова програма до Дня захисту дітей.

12:10 31.05.2017

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

4 червня о 16.00 год на Ринковій площі відбудеться благодійний концерт "Я люблю тебе, Миропіль".

16:07 30.05.2017

Ремонт водонапірної башні в с.Колодяжне

У звязку з аварійним станом водонапірної башні в с.Колодяжне по вул. Монастирській проводяться ремонтні роботи водонапірної башні та заміна системи водопостачання:

10:32 25.05.2017

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

19 травня в смт. Романів на площі Єдності відбулася виставка-ярмарок до Дня вишиванки. На заході були представлені роботи з усього Романівського району.

10:17 23.05.2017

Вітаємо з Днем Матері!

Спасибі, Матусю, Тобі, За те, що я живу на світі. І в цей прекрасний світлий день Я подарую Тобі квіти.

14:26 13.05.2017

ПОДЯКА!

Миропільська селищна рада разом із підприємцями та підприємствами нашого селища підготували до 9 травня ветеранам ІІ Світової війни, вдовам ветеранів та інвалідам ІІ Світової війни подарунки.

09:55 11.05.2017

Урочистості до Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня в смт. Миропіль, район Старий Миропіль біля пам'ятника воїнам-визволителям були проведені урочистості до Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Святковий концерт відбувся в Миропільському будинку культури.

16:38 10.05.2017