Новини/Оголошення

Дата: від до Скинути

18 жовтня у стінах історико-краєзнавчого музею відбувся вечір пам'яті Анатолія Кухарука

Протягом існування людства можна зустріти безліч особистостей, досягнення яких не тільки значною мірою впливали, але й докорінно змінювали життя інших людей. Таких людей називають реформаторами, великими, видатними…  Саме такою людиною був  вчитель, громадський діяч, краєзнавець  Анатолій Дмитрович Кухарук.   У стінах історико-краєзнавчого музею – дітища Анатолія Дмитровича – 18 жовтня відбувся вечір пам’яті цій шанованій у Мирополі людині. Захід  організували і провели  Кришталь Галина Петрівна, Меша Світлана Вікторівна – бібліотекарі Миропільської селищної бібліотеки, Гиндич Інна Євгенівна та учні 7-А класу ОНЗ «Миропільська гімназія». Екскурсію музеєм підготували Каспрукова Ніна Миколаївна – бібліотекар гімназії, яка поділилася спогадами про спільну роботу з колегою, та учениця 8-Б класу Мельник Вілорія, яка розповіла про робочу кімнату Анатолія Дмитровича.  Спогади колег, учнів цього вчителя не залишили нікого байдужим.  У народі кажуть, що людина живе доти, доки живе про неї  пам’ять. Пам’ять про Анатолія  Дмитровича житиме вічно, бо він —  ЛЮДИНА.

10:48 19.10.2017

У Миропільській гімназії пройшли заходи до 14 жовтня!

Кожен народ, кожна нація тримається на прадідівських традиціях, звичаях, символах, віруваннях, освячених віками. Щоб впевнено йти в майбутнє, ми не маємо права втратити дорогоцінних скарбів наших предків, що протягом багатьох століть виробили вони і зберегли для нас. Щоб «нашому роду не було переводу», ми мусимо пам’ятати, хто ми, якого роду-племені діти, знати добре своє коріння, свою історію. Бо без минулого нема майбутнього.

10:12 17.10.2017

10 вересня об 11 год 00 хв в приміщені Миропільської селищної ради відбудеться семінар на тему легалізація робочих місць в установі, організації, підприємстві. Семінар проводить інспектор з праці. Просимо усіх приватних підприємців прийняти участь у даному заході.

16:11 06.10.2017

Благоустрій селища Миропіль

З 15 вересня по даний час в смт. Миропіль тривають роботи по зрізуванню кущів та дерев, прилеглих до доріг державного та місцевого значення. Працівниками по благоустрою Миропільської селищної ради уже були вирізані насадження по вул. А.Кирилюка, Почтова, Б.Хмельницього та по вул. І.Франка.

10:16 03.10.2017

В КУ Територіальний центр соціального обслуговування та Миропільському центрі розвитку дитини провелася заміна вікон.

В КУ Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миропільської селищної ради та в Миропільському центрі розвитку дитини було проведено заміну вікон на металопластикові. В КУ Територіальному центрі соціальних послуг було встановлено 4 вікна, в Миропільському центрі розвитку дитини - 3 вікна.

09:46 03.10.2017