Новини/Оголошення

Виділення коштів рішенням сесії

Згідно рішення 6-ї сесії 8-го скликання №2 від 14.06.2017 року виділено субвенцію на забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства в сумі  53000 грн, в тому числі:

11:57 16.06.2017

Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ , МИРОПІЛЬ

4 червня в смт.Миропіль на Ринковй площі  відбувся благодійний концерт " Я люблю тебе, Миропіль". Була представлена лялькова вистава для дітей, проводилися різні конкурси для хлопчиків та дівчаток. Визначені переможці конкурсу "Малюнок на асфальті". Святкова програма супроводжувалася музичними виступами та танцювальними номерами. Усі учасники конкурсів були нагороджені призами.

12:12 05.06.2017

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!!!!!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Хочу побажати усім діткам міцного здоров`я, успіхів, нехай ваша життєва дорога буде встелена квітами, барвами та радісними посмішками.

09:43 01.06.2017

СВЯТКОВА ПРОГРАМА ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня в Миропільському будинку культури о 12.00 год та Дертському будинку культури о 16.00 год відбудеться святкова програма до Дня захисту дітей.

12:10 31.05.2017

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

4 червня о 16.00 год на Ринковій площі відбудеться благодійний концерт "Я люблю тебе, Миропіль".

16:07 30.05.2017

Ремонт водонапірної башні в с.Колодяжне

У звязку з аварійним станом водонапірної башні в с.Колодяжне по вул. Монастирській проводяться ремонтні роботи водонапірної башні та заміна системи водопостачання:

10:32 25.05.2017

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

19 травня в смт. Романів на площі Єдності відбулася виставка-ярмарок до Дня вишиванки. На заході були представлені роботи з усього Романівського району.

10:17 23.05.2017

Вітаємо з Днем Матері!

Спасибі, Матусю, Тобі, За те, що я живу на світі. І в цей прекрасний світлий день Я подарую Тобі квіти.

14:26 13.05.2017