В КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" відбувся турнір з баскетболу пам'яті Кучера Леоніда Федоровича

31 жовтня в смт. Миропіль  втретє відбувся турнір з баскетболу пам'яті Кучера Леоніда Федоровича.

За перемогу цього року боролися 3 команди талановитих юнаків та дівчат. Центром цікавої захоплюючої боротьби серед найкращих спортсменів з баскетболу став спортивний зал КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів".

За підсумками турніру першість у змаганні отримала команда КУ "ОНЗ "Романівська гімназія". ІІ місце посіла команда КУ  "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів". ІІІ місце здобула команда КУ "ОНЗ "Миропільська гімназія".

На урочистому закритті був присутній селищний голова Валерій Петрович Гиндич, який вручив переможцям грамоти й подарунки.

До нових звершень!