Рішення Виконавчого комітету №3 «Про погодження оформлення права власності на нерухоме майно»
| Скликання: | - |
| Сесія: | - |
| Тип документу: | Рішення Виконавчого комітету |
| Дата: | 08.10.2025 |
| Номер документу: | 3 |
| Назва документу: | Про погодження оформлення права власності на нерухоме майно |
| Прикріплені файли: |
|
МИРОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
08 жовтня 2025 року с-ще Миропіль №3
Про погодження оформлення права
власності на нерухоме майно
Розглянувши звернення громадянина Дмитрука В.М. та подані до нього документи, керуючись нормами Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», положенням «Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 року №1127 (зі змінами та доповненнями) та відповідно до підпункту 10 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Миропільської селищної ради,-
ВИРІШИВ:
1.Надати згоду на оформлення права власності :
- на житловий будинок садибного типу, який розташований за адресою: вулиця Центральна будинок 66 село Колодяжне Житомирський район Житомирська області за гр.Дмитруком Василем Миколайовичем.
2.Заявнику звернутися до суб’єкта державної реєстрації прав або до нотаріуса для проведення державної реєстрації прав власності на житловий будинок садибного типу.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та земельних ресурсів Ігоря ЯНКА.
Селищний голова Світлана ВЛАСЮК