Миропільська територіальна громада
Житомирської області

Проекти рішень №4 «Про організацію освітнього процесу в Миропільському ліцеї Житомирської області та Миропільській гімназії Житомирської області з 1 вересня 2026 року»

Кількість переглядів: 10
Скликання: 8 скликання
Сесія: чергова 78 сесія
Тип документу: Проекти рішень
Дата: 11.05.2026
Номер документу: 4
Назва документу: Про організацію освітнього процесу в Миропільському ліцеї Житомирської області та Миропільській гімназії Житомирської області з 1 вересня 2026 року
Прикріплені файли:

МИРОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

чергова 78 сесія  VIII скликання

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2026 року                                                 с-ще Миропіль                                            № 4

 

Про організацію освітнього процесу

в Миропільському ліцеї Житомирської області

та Миропільській гімназії Житомирської області

з 1 вересня 2026 року

 

  Відповідно до ст. 32 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 66 Закону «Про освіту», на підставі включення Миропільського ліцею Житомирської області до Переліку закладів загальної середньої освіти – учасників експериментального проекту щодо запровадження в закладах загальної середньої освіти освітніх програм, розроблених на основі типової освітньої програми для 10-12 класів закладів загальної середньої освіти, які забезпечують здобуття профільної середньої освіти за академічним спрямуванням, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 березня 2026 року №437, з метою організації належних умов здобуття освіти у закладах освіти громади,  Миропільська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:     

 

1. Організувати освітній процес з 1 вересня 2026 року:

- для здобуття початкової освіти учнями 1 – 4-х класів селища Миропіль та інших населених пунктів громади – у Миропільській гімназії Житомирської області;

- для здобуття базової загальної середньої освіти та загальної середньої освіти учнями 5 – 9-х та 11-х класів, а також профільної освіти учнями 10-х класів селища Миропіль та інших населених пунктів громади – у Миропільському ліцеї Житомирської області.

2. Директорам Миропільської гімназії Житомирської області та Миропільського ліцею Житомирської області забезпечити належну організацію освітнього процесу.

3. Структурним підрозділам виконавчих органів ради та посадовим особам Миропільської селищної ради забезпечити необхідні умови для освітнього процесу у вищезгаданих закладах.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  гуманітарних питань (освіта, спорт, культура, охорона здоров’я та соціальний захист), прав людини, законності, депутатської діяльності, правопорядку та антикорупційної діяльності, етики та регламенту.

 

 

 

Селищний голова                                         Світлана ВЛАСЮК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь