A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миропільська територіальна громада
Житомирської області

Розпорядження №78 «Про проведення громадських слухань щодо реорганізації Комунальної установи Миропільської селищної ради  «Паволоцький заклад загальної середньої освіти І ступеня»  шляхом ліквідації»

Кількість переглядів: 27
Скликання: 8 скликання
Сесія: 5 сесія
Тип документу: Розпорядження
Дата: 26.04.2021
Номер документу: 78
Назва документу: Про проведення громадських слухань щодо реорганізації Комунальної установи Миропільської селищної ради  «Паволоцький заклад загальної середньої освіти І ступеня»  шляхом ліквідації
Прикріплені файли:

Миропільська селищна рада

 

Розпорядження селищного голови

 

 26.04.2021 р.                                                        смт.Миропіль                                                                     № 78

 

Про проведення громадських слухань щодо реорганізації Комунальної установи Миропільської селищної ради  «Паволоцький заклад загальної середньої освіти І ступеня»  шляхом ліквідації

 

На підставі рішення V сесії Миропільської селищної ради 8-го скликання від 23 квітня 2021 року №17, відповідно до додатку №3 Статуту Миропільської селищної ради «Положення про громадські слухання в Миропільській територіальній громаді»,

 

1. Провести громадські слухання  щодо реорганізації Комунальної установи Миропільської селищної ради  «Паволоцький заклад загальної середньої освіти І ступеня»     шляхом ліквідації 27 травня 2021 року об 11:00 год. за адресою: с. Паволочка, вул. Лесі Українки, 2 а

2. Громадські слухання провести на території села Паволочка відповідно до Положення про громадські слухання (Додаток 3 до Статуту Миропільської селищної ради, затвердженого рішенням сесії від 25.03.2021 р. № 8).

3. Винести на громадські слухання ПРОЄКТ рішення Миропільської селищної ради «Про реорганізацію Комунальної установи Миропільської селищної ради «Паволоцький заклад загальної середньої освіти І ступеня шляхом ліквідації та надати інформаційно-аналітичну довідку щодо даного питання (додається).

4. Ініціатором проведення громадських слухань щодо реорганізації Комунальної  установи Миропільської селищної ради  «Паволоцький заклад загальної середньої освіти І ступенів» шляхом ліквідації є Миропільська селищна рада.

5. Визначити органом ради, що забезпечує організацію проведення громадських слухань від імені органу місцевого самоврядування суспільно-гуманітарний відділ Миропільської селищної ради. Адреса: 13033, Житомирська область, Житомирський район, смт. Миропіль, вул. Центральна, 38. Електронна адреса: myropil_sel.r@i.ua . Конт. тел.: 067 161 30 96 (Яцкова Ірина Володимирівна – в.о. начальника СГВ).

6. Соціально-гуманітарному відділу Миропільської селищної ради:

6.1. Оприлюднити оголошення про початок процедури громадського обговорення у формі громадських слухань та проєкт рішення, що підлягає обговоренню, не пізніше 30 календарних днів до дня проведення громадських слухань.

6.2. Приймати пропозиції, зауваження та рекомендації щодо питання, яке виноситься на громадські слухання, від жителів села Паволочка в усній, письмовій та електронній формі до 18:00 год. 26 травня 2021 року та опрлюднити прийняту інформацію під час безпосереднього проведення громадських слухань.

6.3. Організувати проведення громадських слухань з дотриманням протиепідемічних умов з участю мешканців села Паволочка, реєстрація місця проживання яких підтверджено відповідними документами.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови з гуманітарних питань Яцкову І. В.

 

Додаток:

Інформаційно-аналітична довідка

 

Селищний голова                                   Світлана ВЛАСЮК

 

 

Додаток до Розпорядження селищного голови

 

 Від 26.04.2021 р. № 78

 

Інформаційно-аналітична довідка

щодо реорганізації Комунальної установи Миропільської селищної ради  «Паволоцький заклад загальної середньої освіти           І ступеня»  шляхом ліквідації

 

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

Реорганізація і ліквідація закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості допускаються лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника.

Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади та/або суспільства.

Потреба в реорганізації шляхом ліквідації Паволоцького ЗЗСО І ступенів викликана необхідністю приведення діяльності закладів освіти до норм чинного законодавства та фінансово-економічними показниками.

На сьогоднішній день у школі навчається 12 дітей: 2 учні – в першому класі, 3 учні – в другому класі, 5 учнів в третьому класі і 2 учні в четвертому класі. У 2021 – 2022 н.р. до першого класу цього закладу може піти лише 1 дитина.

Відповідно до ст. 12. Закону України «Про повну загальну середню освіту», кількість учнів у класі (наповнюваність класу) державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів. У разі якщо кількість учнів не дозволяє утворити клас, учні можуть продовжити навчання в цьому закладі освіти за однією з інших (крім очної) форм здобуття повної загальної середньої освіти або в іншому закладі освіти із забезпеченням територіальної доступності.

 Розрахункова наповнюваність класів (РНК), за якою виділяються державні субвенційні кошти на оплату праці педагогів громади – 17 учнів на клас. Цих коштів не вистачає на  зарплату педагогам навіть одного класу цього закладу, решта виплачується з місцевого бюджету. Навчання одного учня Паволоцького ЗЗСО у 2020 році коштувало 42 тис. грн., а у 2021 планові видатки на 1 учня становлять 62 тис. грн. Для порівняння: коштів, які виділяються державою на учнів опорного закладу, могло б вистачити на 26 класів (наявні 22) і навчання одного учня в ОНЗ у 2020 році коштувало -  25 тис. грн.

Цьогоріч Миропільською селищною радою проведено дофінансування зарплати вчителям громади обсягом 510 тис. грн. Саме ці кошти могли б бути використані на оновлення матеріально-технічної бази та проведення ремонтів (поточних та капітальних) приміщень закладів освіти.

Учні Паволоцької школи зможуть продовжити здобувати освіту в Печанівському ЗЗСО І-ІІІ ступені. Для цього буде організовано підвіз шкільним автобусом.

Питання з працевлаштуванням працівників теж буде вирішено відповідно до трудового законодавства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь