У День Святого Миколая, творча група Миропільського ЦРД запросила усіх дітей с. Дертка на лялькову виставу.
Дата: 20.12.2017 09:23
Кількість переглядів: 812
У День Святого Миколая, творча група Миропільського ЦРД запросила усіх дітей с. Дертка на лялькову виставу.
У вітальному слові гості поздоровили усіх присутніх з чудовим зимовим святом та побажали юним глядачам вірити у добро та здійснення мрій, ділитися теплом своїх сердець з рідними та близькими, а також – обов’язково любити Україну та пишатися тим, що всі ми – українці.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04345204/1af0fc36e99df35ac40d0d4dc0059d86.jpg)