День Святого Миколая в садочку

Дата: 20.12.2017 09:24

День Святого Миколая в садочку

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і у Миропільському  ЦРД.

У святково прибраній залі зібралися діти, які мали гарну нагоду переглянути цікаве дійство, взяти участь у конкурсах, після яких Святий Миколай обдарував кожну дитину подарунками від народного  депутата України Розвадовського В.Й.

Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися.

Запалити вогник радості та вдячності в очах дітей св. Миколаю допомогли: депутат обласної ради Ходак І.Є. та його помічник Мелоян А.Г., які завітали на свято з величезними корзинами солодощів та фруктів.

Часточку свого люблячого серця та щедрі дари (солодощі, іграшки, музичні колонки, рушнички) подарували дітям підприємці нашого селища  Приднюр Н.В., Макухівська Н.І., Молодоженя І.О., Сукальська О.Є., а також Тов. «Романів ІНАГРО», фабрика Веснянка, Миропільське лісництво .

Дякуємо Вам, шановні добродії,  за підтримку, увагу,  за щедрість душі!

З наступаючим Вас Новим  роком та Різдвом Христовим!  Здоров’я, щастя, радості, спокою і миру Вам у Ваших родинах.