Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Свято 8 Березня в Миропільському ЦРД

Свято 8 Березня

6 березня у середній групі «Яблучко» (вихователі Сахненко І.М., Коваль А.В.) та у старшій групі «Дзвіночок» (вихователі Білецька Л.М., Бабій О.В.) відбулися чудові свята -  весни, краси і натхнення.

Маленькі таланти старшої та середньої груп разом з улюбленими вихователями, а також музичним керівником Міщенко О.Ю. підготували яскраві дійства з танцями, піснями, віршами, інсценівками.  Жодна мама та бабуся не залишилися обділеними увагою та не повернулися додому без гарного настрою та чудового подарунка.

Було надзвичайно зворушливо спостерігати за тим, як мами та бабусі дітей старшої  групи співали пісню про матусю, а татусі  дітей середньої групи у грі перевтілилися у хазяйновитих матусь. Зачепили за душу всіх присутніх спільний танок мам та дітей.

Губка Боб, Баба Яга та Чахлик Невмирущий завітали у гості до малят і було надзвичайно приємно бачити щиру радість в їхніх очах. Малята вітали своїх любих мам, дарували їм посмішки, дарунки та саме найдорожче – свої теплі обійми!« повернутися до списку новин