Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ

Районний семінар «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»

24 листопада на базі Миропільського ЦРД відбувся районний семінар для завідувачів дошкільних навчальних закладів на тему:  «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи у закладах дошкільної освіти».

Всіх гостей завідувач ЦРД Розмахова А.Г. та педагоги закладу (Беркута А.О. -  інструктор з фізкультури, Сахненко І.М.,   Бабій О.В., Гончарук Н.Д., Коваль А.В. - вихователі, Цьомик М.О. – вчитель-логопед, Міщенко О.Ю. -  музичний керівник, Бабич Т.А. – практичний психолог) повели у практичний блок заходами фізкультурно-оздоровчої роботи. Усі присутні переглянули заняття  з фізичного   виховання у середній групі «Яблучко», міні- заняття з логоритміки  у логопедичній групі «Калинка», спортивну розвагу з дітьми старших груп та стали учасниками тренінгового заняття «Збереження  психологічного  здоров’я  педпрацівників».

Змістовно пройшов і теоретичний блок. Досвідом роботи з фізичного виховання поділилися методист  Миропільського ЦРД  Усач Т.В. та завідувач  Романівського ЦРД Криворучко  А.Л., який супроводжувався презентаціями.

Підведели   підсумки   семінару заступник  голови  ОТГ  Гриб Т.М. та методист РМК  Рудь О.А.« повернутися до списку новин