КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" та учні молодших класів під керівництвом класоводів взяли участь у Всеукраїнській акції «День зустрічі птахів»

З метою участі в обласному етапі Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" та учні молодших класів під керівництвом класоводів – Світлани Леонідівни Нікончук та Світлани Василівни Арсенюк розміщували на пришкільній території годівнички для птахів, які  діти разом з батьками виготовляли вдома.

Оригінальні, незвичні, різного розміру та форми годівниці заполонили територію пришкільного скверу. Завдяки такій працелюбності та любові до навколишнього середовища діток ми тепер з впевненістю можемо стверджувати, що миропільські птахи не залишаться голодними взимку!