Команда шкільного лісництва «Пролісок» КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" взяла участь у Всеукраїнській акції «Годівничка»

Дата: 20.03.2018 10:23

У рамках Всеукраїнської акції «Годівничка» команда шкільного лісництва «Пролісок» КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" взяла участь у акції та своїми руками виготовила більше десятка «домівок» для птиць.

Учні завзято працювали в майстернях та з великою цікавістю облаштовували місце для годування пташок. Зазначимо, що у склад команди шкільного лісництва КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" входять учні 9-го класу цього ж навчального закладу під вмілим керівництвом психолога, соціального педагога та класного керівника дітей – Юлії Вікторівни Рибальченко.