БЛАГОУСТРІЙ СЕЛИЩА

Дата: 04.04.2017 10:43

До відома керівників підприємств, організацій та установ, приватних підприємців та жителів селища

З метою забезпечення належного санітарного стану та благоустрою підвідомчої раді території, відповідно до ст. 10 Закону України « Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет селищної ради доводить до відома керівників підприємств, організацій та установ, приватних підприємців та жителів селища про те, що  на території ради встановлено єдиний санітарний день – ЧЕТВЕР.

Просимо прийняти активну участь у наведенні належного санітарного стану прилеглих будівель територій, кладовищ селища.

Осіб, винних у порушені правил благоустрою, буде притягнено до відповідальності, ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф – 340 гривень).

Крім того, повідомляємо, що 6 КВІТНЯ 2017 року на підвідомчій раді території оголошено ДНЕМ БЛАГОУСТРОЮ.