Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

18 жовтня у стінах історико-краєзнавчого музею відбувся вечір пам'яті Анатолія Кухарука

  Протягом існування людства можна зустріти безліч особистостей, досягнення яких не тільки значною мірою впливали, але й докорінно змінювали життя інших людей. Таких людей називають реформаторами, великими, видатними…  Саме такою людиною був  вчитель, громадський діяч, краєзнавець  Анатолій Дмитрович Кухарук.
  У стінах історико-краєзнавчого музею – дітища Анатолія Дмитровича – 18 жовтня відбувся вечір пам’яті цій шанованій у Мирополі людині. Захід  організували і провели  Кришталь Галина Петрівна, Меша Світлана Вікторівна – бібліотекарі Миропільської селищної бібліотеки, Гиндич Інна Євгенівна та учні 7-А класу ОНЗ «Миропільська гімназія».
Екскурсію музеєм підготували Каспрукова Ніна Миколаївна – бібліотекар гімназії, яка поділилася спогадами про спільну роботу з колегою, та учениця 8-Б класу Мельник Вілорія, яка розповіла про робочу кімнату Анатолія Дмитровича.
 Спогади колег, учнів цього вчителя не залишили нікого байдужим.
 У народі кажуть, що людина живе доти, доки живе про неї  пам’ять. Пам’ять про Анатолія  Дмитровича житиме вічно, бо він —  ЛЮДИНА.« повернутися до списку новин