Святкування Дня Незалежності

24 серпня в смт. Миропіль на Ринковій площі були проведені урочистості з нагоди Дня незалежності України.

Святкова програма включала: виставку-ярмарок робіт народних умільців, виставку-ярмарок домашніх тварин, продуктів огородництва та садівництва. Олійник Тетяна Василівна провела майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки "Марічки" (колективна робота з дітьми). Усі учасники виставок були відзначені подарунками.

Урочистості з нагоди свята розпочалися нагородженням грамотами та подарунками найкращих працівників Миропільської громади.

Свою творчість дарували людям артисти з військового містечка, будинку культури смт. Миропіль та Дертського сільського клубу, Миропільської філії Романівської школи мистецтв.

Святковий концерт продовжився дискотекою.

фото Олена Сидоренко