18 лютого  в Мирополі святкували Масляну

«Здрастуйте, люди добрі! На всі сторони здрастуйте! В Прощену неділю друзів привітаємо! Просимо пробачення й усіх вибачаємо!» - звучало зі сцени. Усіх присутніх привітав зі святом селищний голова Гиндич В. П.

Миропільчани та гості свята із задоволенням брали участь в конкурсах та народних розвагах, коштували смачні млинці та вареники. Усі кошти виручені від продажу млинців підуть на закупівлю сценічного одягу для КУ «Миропільська школа мистецтв».

Колективи будинків культури селища Миропіль і села Колодяжного та Малокозарецького сільського клубу розважали художніми номерами, запальними піснями. Долучилися до свята учнівські та педагогічні колективи закладів освіти ОТГ. Додали настрою і веселі Троїсті музики та дитячі танцювальні колективи. Приємно здивували усіх присутніх виконавці Миропільської школи мистецтв.

Прикрасою заходу  стала виставка-ярмарок робіт народних умільців.

Колориту свята додав виступ ВІА «Вінець», який після довгої перерви повернувся на сцену.

Виносимо велику подяку організаторам та учасникам святкового дійства.