25 ЛИПНЯ В МИРОПОЛІ БУШУВАЛА НЕГОДА

Дата: 26.07.2017 11:36

25 липня на території селища Миропіль  пронісся буревій. Внаслідок негоди були пошкоджені лінії електропередач, покрівлі та огорожі будинків, повалені дерева. На автомобіль КАМАЗ, який повертався із поля впало дерево, внаслідок чого постраждав водій. Його відразу  госпіталізували до районної лікарні.

Усі служби швидкого реагування ( МЧС, пожежна служба, карета швидкої допомоги, служба РЕМ) негайно прибули на місця виникнення надзвичайних ситуацій, за що, Виконком селищної ради виносить їм щиру подяку.

Особлива подяка оголошується Романівському РЕМ, які ліквідовували наслідки стихії, відновлювали електропостачання до пізньої ночі.

фото Олени Сидоренко