30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 01.08.2017 13:15

30 липня 2017 року в Миропільській селищній бібліотеці була проведена година спілкування на тему «Торгівля людьми: як це попередити».
          На зустріч з учнями старших класів бібліотекарі Кришталь Г.П. та Меша С.В. запросили заступника селищного голови Хоменка В.О., який разом з ними намагався підвищити рівень поінформованості та усвідомлення  гостроти проблеми торгівлі людьми. А також розповіли дітям про основні проблеми та помилки, що виникають у громадян України, які виїжджають за кордон, стають живим товаром, потрапляючи в рабство. Обговорили причини, форми та ознаки цього явища, наголосили як захистити себе від жахливої помилки.
         Після цього учні переглянули та проаналізували  відеоролик «Життя на продаж».
         На завершення підліткам побажали бути обачливими, успішними та зробити блискучу кар’єру в рідній Україні.