Встановлення вікон в закладах освіти

Протягом осінніх канікул в КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст" та в Колодяжненській філії КУ ОНЗ   "Миропільська гімназія" провелася заміна вікон на енергозберігаючі металопластикові вікна.

В КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст" провелася заміна 12 вікон, зокрема в кабінетах математики, фізики, інформатики та в хореографічному кабінеті. Згодом планується встановити вікна у наступних приміщеннях школи.

В Колодяжненській філії КУ ОНЗ   "Миропільська гімназія" були замінені 14 вікон, це майже всі вікна у навчальному закладі. В першу чергу встановлювалилися вікна, де проходять заняття.

Надалі планується часткова заміна вікон в Миропільській філії КУ ОНЗ   "Миропільська гімназія", що знаходиться по вул. А.Кирилюка.