На Романівщині запрацювали антирейдерські аграрні штаби

З 14 серпня 2017 року в усіх областях України, в тому числі й Житомирській області, запрацюють антирейдерські аграрні штаби, які протидіятимуть спробам рейдерських захоплень земель та врожаю.

Сьогодні агрорейдерство є найгарячішою темою. Шахраї та бандити, користуючись правовою неграмотністю українців та злочинними діями реєстраторів, відбирають у людей землю і врожай. Щоб протистояти цьому явищу, Мін’юст ініціював створення антирейдерських штабів.

Представники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Романівського бюро правової допомоги проводитимуть виїзди у населені пункти та надаватимуть юридичну допомогу людям на місцях. Особливу увагу зосереджуватимуть на питаннях, що стосуються попередженню рейдерських захоплень земель та інших земельних питань.

Довідково:

Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. Чорновола, 9, тел.: (04143) 4-14-42
Романівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Романів, вул. Лялевича, 2, тел.: (04146) 2-29-13

Графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги

Дата виїзду

Населений пункт