Екскурсія до Дня Збройних сил України

6 грудня До дня Збройних Сил України для дітей старших груп була організована екскурсія в 10 ТВУЗ.  Цікаво, змістовно та доступно Подольська Н.В. розповіла дітям про професію військовослужбовців та особливості їх служби. Діти мали змогу побачити приміщення на території військової частини: казарму, світлиці, клуб, їдальню. Сподобалася малятам виставка військової зброї та одягу, багато нового вони дізналися у  кімнаті Бойової слави. У актовому залі військовий оркестр  подарував  дітям свій виступ. А потім дітей пригостили смачним компотом та печивом.

Дуже дякуємо командиру 10 ТВУЗу  Власюку С.І. та організаторам екскурсії за гостинний прийом.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців зі святом.  Бажаємо Вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та звершення всіх ваших мрій і побажань.