22 березня на базі КУ ОНЗ "Миропільська гімназія" відбувся творчий звіт вчителів, що атестуються в 2018 році. Свій педагогічний досвід перед колегами цього року представили вчителі гімназії: Багінська Ольга Анатоліївна, Яцкова Ірина Володимирівна,  Прокопов Петро Дмитрович, Клименко Сергій Іванович, Скурський Валерій Ростиславович, а також педагоги із філій: Колодяжненської – Голяницька Людмила Леонідівна, Балицька Ольга Олександрівна і Миропільської – Вербицька Тетяна Ростиславівна, Нижник Наталія Василівна.

Вони  ділилися досвідом роботи в міжатестаційний період, розповідали про  організацію та проведення уроків з використанням інтерактивних форм та методів із застосуванням ІКТ.