Шашковий турнір

Дата: 27.03.2018 18:04

Сьогодні, 27. 03. 2018, на базі КУ ОНЗ "Миропільська гімназія" відбувся щорічний шашковий турнір, присвячений пам'яті Сергія Руденка. Цей захід започатковано виконавчим комітетом Миропільської селищної ради. Участь у змаганнях взяли  7 команд із  закладів освіти району, серед них: КУ ОНЗ "Миропільська гімназія", а також Колодяжненська та Миропільська філії; КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів", Печанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, КУ ОНЗ "Романівська гімназія".
З вітальним словом до присутніх звернулися селищний голова Гиндич Валерій Петрович, заступник селищного голови з гуманітарних питань Гриб Тамара Миколаївна, директор КУ ОНЗ "Миропільська гімназія" Повнич Петро Степанович.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого героя.
Переможцями турніру у командному заліку стали серед учнів початкових класів: І місце - КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів", ІІ місце - Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія", ІІІ місце - КУ ОНЗ "Романівська гімназія". Серед учнів 5-7 класів: І місце - КУ ОНЗ "Романівська гімназія" ІІ місце - Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце - КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів".
Серед учнів 8-11 класів: І місце - КУ ОНЗ "Романівська гімназія".
ІІ місце - Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія",
ІII місце - КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
В індивідуальному заліку серед дівчат перемогу здобули: І місце - Ковалюк Наталія (КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів"), Гайдай Карина (Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), Огір Вікторія (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"); ІІ місце - Якимчук Анна(Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), Олійник Карина (Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Якимчук Ірина (Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), Олійник Карина (Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Якимчук Ірина (Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"); ІІІ місце - Друзь Софія (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"), Ковтуненко Іванна (КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів"), Яцкова Анна (КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"). В індивідуальному заліку серед хлопців: І місце - Цьомик Назарій (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"), Бондарчук Олександр (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"), Петрик Олександр (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"), ІІ місце - Гайдай Денис (Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), Буханевич Олег (Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Хмільовський Віктор (Колодяжненська філія КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), ІІІ місце - Голеницький Назарій (КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"), Тарасов Андрій  (КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів) , Шкарбутко Дмитро (КУ ОНЗ "Миропільська гімназія").