День благоустрою в садочку
Дата: 06.04.2018 09:35
Кількість переглядів: 780
День благоустрою в садочку
4 квітня в Миропільському ЦРД пройшов День благоустрою під гаслом “ За чисте довкілля”. Долучилися до прибирання території закладу і вихованці. Це сприяє набуттю дітьми трудового досвіду, формуванню навичок самообслуговування, прищеплювання шанобливого ставлення до праці, навколишнього середовища. У всіх вікових групах були проведені акції та виховні заходи з даної теми.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04345204/7e97b4dc390c08bef303fc68c09199e4.jpg)