На  базі  КУ “Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст.” відбувся семінар - практикум вчителів початкових класів

4 квітня   2018 року  на  базі  КУ “Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст.” відбувся семінар - практикум вчителів початкових класів на тему «Використання електронних освітніх ігрових ресурсів в початковій школі». Даний навчальний заклад має статус експерементального майданчика Всеукраїнського рівня для здійснення дослідно – експерементальної роботи за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники».
З привітальним словом  гостей зустріли директор Гиндич Т. В, заступник з навчальної роботи Пудайло І. А. та учні школи. З фрагментами уроку математики з використанням ЕОІР у 2 класі ознайомила вчитель початкових класів Арсенюк С. В., а фрагмент уроку з іноземної мови презентувала Топтун Ж. В.
Учасники семінару взяли активну участь у дискусії щодо особливостей навчання учнів початкових класів за технологією «Розумники» (Smart Kids)». Цікавою була презентація з використання нових освітніх проектів в Концепції нової української школи, яку представили вчителі КУ ОНЗ «Романівська гімназія» Вітюк О. А. та Волтарніст С. А.
Практичний психолог, соціальний педагог Рибальченко Ю. В. провела майстер – клас з використання метафоричних асоціативних карток як метод гри в роботі вчителя початкових класів.
Сповнені  неповторних  вражень  учасники  семінару  були  щиро
вдячні  організаторам  за  гостинний  прийом.