Атестація педагогічних працівників

10 квітня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії з питань освіти Миропільської селищної ради.  Атестація для педагогічного працівника – це  своєрідний підсумок діяльності за п’ятирічний період роботи, це комплексна перевірка, що здійснюється спеціальною атестаційною комісією з метою визначення рівня кваліфікації педагога, що дає їм змогу претендувати на присвоєння більш високого кваліфікаційного рівня.

За результатами атестації  7   педпрацівникам підтверджено, а 1 присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель»   присвоєно  2 педагогам, «вихователь – методист» 2 педагогічним працівникам дошкільних закладів освіти, «вчитель – методист» підтверджено 2 педагогічним працівникам закладів освіти.

Атестація - це безперервний процес і її завершення  у квітні поточного року - є початком атестації нового складу педпрацівників та керівних кадрів у наступному.