В пам'ять загиблих односельчан під час АТО представлено відеоновелу "Герої не вмирають"

Дата: 16.04.2018 11:29

У поминальні дні, коли всі згадують своїх рідних і близьких,  Миропільська громада вирішила вшанувати пам'ять своїх односельчан, загиблих героїв АТО: Атаманчука Олександра, Руденка Сергія та Бабія Віталія.

В актовій залі селищної ради відбулася прем’єра відеоновели «Герої не вмирають». На захід було запрошено батьків, рідних, друзів, однокласників загиблих воїнів АТО. Також в заході взяли участь заступник голови Романівської районної державної адміністрації – Кучинська Тетяна Вікторівна, начальник відділу освіти Романівської районної державної адміністрації – Гаврилова Оксана Леонідівна та депутат Романівської районної ради – Дацюк Василь Лаврентійович, який виступив ініціатором створення даного фільму.  Присутні зі сльозами на очах ще раз перегорнули сторінки такого короткого життєпису кожного з них.  В пам’ять загиблих рідні та друзі  читали вірші та розповідали історії з їхнього життя.

Подвиг наших односельців навіки залишиться в серцях як приклад мужності і героїзму.