Лікар для сім'ї

Дата: 27.04.2018 16:56

Медична реформа в дії

1 серпня 2017 року на базі Миропільської АЗПСМ Романівської районної ради було створено  КНП «Миропільська АЗПМ». До її складу ввійшли: ФАП с. Колодяжне, ФАП с. Пилипо-Кошара та ФП с. Дертка.

15 лютого 2018 року КНП «Миропільска АЗПСМ» отримала ліцензію на зайняття медичною практикою.

Протягом 2017-2018 років в усіх закладах охорони здоров’я проводяться поточні ремонти. На разі КНП «Миропільська АЗПСМ», ФАПи та ФП повністю забезпечені оргтехнікою для складання договорів між пацієнтами та лікарями.

У зв’язку з проведенням медичної реформи в Україні  просимо завітати до КНП «Миропільська  амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Миропільської селищної ради  за адресою: смт. Миропіль, вул. Центральна,67 для укладання договорів з сімейними лікарями на вибір: Мельник О.П., Білозерцевою Н.О. та  дільничним педіатром  Стужук Л.С.

При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, мобільний номер телефону, свідоцтво про народження неповнолітніх дітей.

Договір укладається з усіма членами родини окремо.

Детальну інформацію можливо дізнатися за номером телефону реєстратури 9-52-46.

Більше інформації можна дізнатися на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я  http://moz.gov.ua/article/reform-plan/jak-ukrainci-obiratimut-terapevtiv-pediatriv-i-simejnih-likariv

Чекаємо на Вас!