Свято обдарованості

Дата: 19.05.2018 14:29

«Від мудрих дітей - до мудрих людей» під таким гаслом відбулося свято обдарованості учнівської молоді в Миропільській ОТГ.
ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися.
Сьогодні кажемо щире спасибі спонсорам і меценатам, що долучилися фінансовою підтримкою для нагородження наших талановитих дітей, а саме: депутату Верховної ради України Віктору Йосиповичу Развадовському, депутату обласної ради Ігору Євгеновичу Ходаку, Громадській спілці «Порядок і справедливість» і ТОВ «Літ-ліс», ТОВ «Граніт», «Веснянка», «Полонне –Агро», спілці підприємців Мирополя.
Цьогоріч призерами обласного рівня предметних олімпіад та конкурсів стали 11 учнів, які отримали грамоти від Миропільської селищної ради, подяки від відділу освіти Романівської РДА, грошові винагороди від спонсорів та іменну стипендію від народного депутата В. Й . Развадовського. Серед них учень 7 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» Ковальчук Юрій, який став переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з інформатики (диплом ІІ ст.) – вчитель Повнич П. С. Цьогоріч інтелектуальний талант Юрко показав і  з математики, здобувши диплом ІІІ ступення на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики – вчитель Лук'янчук В. О.
Диплом ІІІ ст. з географії отримала учениця 10 класу цього ж навчального закладу Грабіна Софія – вчитель Васильєва Т. В. А дев'ятикласниці Скурська Ірина та Лебеденко Світлана стали призерами учнівської олімпіади з німецької мови (дипломи ІІ ст.) –вчитель Лесько –Фаустманн О. О.
Бажання програмувати, пізнавати нове в світі інформаційних технологій дали результат для одинадцятикласника  гімназії Поліщука Євгена, який став  призером обласної олімпіади з інформатики (диплом ІІІ ступеня) –вчитель Шевчук П. Г.
Гарно працювали й учні, що стали переможцями обласного  етапу різноманітних  конкурсів, а саме: учениця 11класу Миропільської гімназії Данилюк Софія -  «Житомирщина – моя мала Батьківщина» ( науковий керівник Гиндич І. Є.), Циганков Руслан учень 11 класу Миропільської гімназії - обласний телевізійний конкурс-фестиваль «Зірочко, засвітись!» (учитель Митнік Л. О.), Васильєва Каріна – “Сучасний вектор розвитку Житомирщини” (науковий керівник  Васильєва Т. В.), Грабіна Софія - «Мої 10 кроків на посаді голови ОТГ» (науковий керівник Багінська О. А.), учнівський колектив, під керівництвом вчителя біології Миропільської гімназії Данилюк О. І. - «Календар Globe 2018», команду учнів КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст.» з флорболу за перемогу на Всеукраїнському рівні змагань.
На святі звучали слова вітання від голови селищної ради Гиндича В. П., який відмітив, що вчителі Миропільської ОТГ, які підготували призерів обласного рівня предметних олімпіад та конкурсів будуть відмічені грошовими преміями. Привітали з перемогою учнів  начальник відділу освіти Романівської РДА Гаврилова О. Л. та заступник селищного голови з гуманітарних питань Гриб Т.М. Представник народного депутата Барабаш Л. П. подякував батькам учнів та їх вчителям за підготовку обдарованої молоді.
Наша рідна земля славиться своїми талантами, своїми обдаруваннями. І у нас є ким пишатися. І є потужний потенціал творчих та обдарованих учнів, яких ще чекають нові перемоги та досягнення.