17 травня КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» приєдналась до святкування дня української вишиванки.

Дата: 21.05.2018 11:35

Приємною несподіванкою стало те, що майже усі учні приєднались до акції "Одягни вишиванку" цим показавши свою любов до рідних символів. На початку дня учні молодших класів під керівництвом своїх класоводів взяли участь у конкурсі-огляді "Вінок пісень". Школярі співали українських народних пісень, цим самим демонструючи свою єдність та патріотизм.

Після заходу учні всієї школи разом зі своїми вчителями організували святкове фото напам’ять, гарним приводом для цього стали неймовірної краси вишиванки одне одного. Маємо надію, що даний захід стане чудовою щорічною традицією закладу.

З днем вишиванки, Україно!