Конкурс малюнків «Яким я бачу майбутнє Миропільської ОТГ»

Дата: 25.05.2018 16:05

Конкурс малюнків «Яким я бачу майбутнє Миропільської ОТГ»

На святі обдарованості учнівської молоді в Миропільській ОТГ відбулося нагородження переможців конкурсу «Яким я бачу майбутнє Миропільської ОТГ». Конкурс організований і проведений в рамках святкування Дня селища.

У молодшій віковій категорії переможцями стали:

Слободенюк Світлана - учениця 3 класу Колодяжненської філії КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія», Олійник Анастасія - учениця 4 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія», Добріков Іван -  учень 3 класу КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст.», Люблінська Аріна – учениця 2 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія».

У середній віковій категорії:

Цепенюк Аліна та Юрчук Вадим – учні 6 класу КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст.» та Салюк Владислава – учениця 6 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія».

У старшій віковій категорії:

Кубай Сергій – учень 10 класу  та Бичковська Анна - учениця 8 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія», Юрчук Юлія -  учениця 8 класу та Снайко Аліна - учениця 9 класу КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст.».

Усі переможці отримали грошові винагороди від спонсорів та меценатів, які долучилися до проведення Свята обдарованих дітей.