Святковий концерт Миропільської Школи мистецтв

24 травня в ЦРД відбувся   святковий концерт Миропільської Школи мистецтв. «Концерт - це не лише міні-звіт колективу, а й своєрідний спосіб подякувати батькам та створити для усіх піднесений настрій»,- повідомив керівник Школи мистецтв Клименко С.І.

У концерті прозвучала музика різних жанрів – класична, духовна, народна та естрадна (керівник Гож І.Є.)

А юні танцівники зачаровували присутніх яскравими образами і щирими емоціями, захоплювали різножанровими танцями і неповторними хореографічними композиціями, сповненими позитиву та ентузіазму. Кожен танець у їх виконанні – неповторна історія, якою радо ділився танцювальний колектив, сіючи у серцях глядачів іскорки любові, добра і позитиву. (керівник Куча О.М.)

Дивовижно зворушлива, доброзичлива, святкова атмосфера панувала у садочку. Виступи юних обдарувань всі присутні зустрічали шквалом овацій.