Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

УРЯД ВИЗНАЧИВ ПОРЯДОК НАДАННЯ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ "ПАКУНКУ МАЛЮКА"

Романівське бюро правової допомоги інформує

УРЯД ВИЗНАЧИВ ПОРЯДОК

НАДАННЯ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

"ПАКУНКУ МАЛЮКА"

            Кабінет Міністрів України постановою № 512 від 20 червня 2018 року затвердив порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

            Документом передбачено надання такої допомоги всім сім’ям, в яких народилась дитина, починаючи з 1 вересня 2018 року.

            Видача "пакунка малюка" здійснюватиметься під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку, а комплектування пакунка – відповідно до переліку товарів, визначеного Міністерством соціальної політики. При цьому обласні держадміністрації мають забезпечити до 1 вересня 2018 року закупівлю товарів, робіт і послуг, пов’язаних із комплектуванням" пакунку малюка" та її доставкою до пологових будинків (відділень) усіх форм власності.

            Також постановою Уряду доручено обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити надання “пакунків малюка” з 1 вересня 2018 року.

            Вартість одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" без урахування витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг, пов’язаних з комплектуванням пакунків і доставки їх до пологових будинків (відділень) усіх форм власності, становитиме не більш як 5 тис. гривень.« повернутися до списку новин