УРЯД ВИЗНАЧИВ ПОРЯДОК НАДАННЯ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ "ПАКУНКУ МАЛЮКА"

Романівське бюро правової допомоги інформує

УРЯД ВИЗНАЧИВ ПОРЯДОК

НАДАННЯ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

"ПАКУНКУ МАЛЮКА"

Кабінет Міністрів України постановою № 512 від 20 червня 2018 року затвердив порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

Документом передбачено надання такої допомоги всім сім’ям, в яких народилась дитина, починаючи з 1 вересня 2018 року.

Видача "пакунка малюка" здійснюватиметься під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку, а комплектування пакунка – відповідно до переліку товарів, визначеного Міністерством соціальної політики. При цьому обласні держадміністрації мають забезпечити до 1 вересня 2018 року закупівлю товарів, робіт і послуг, пов’язаних із комплектуванням" пакунку малюка" та її доставкою до пологових будинків (відділень) усіх форм власності.

Також постановою Уряду доручено обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити надання “пакунків малюка” з 1 вересня 2018 року.

Вартість одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" без урахування витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг, пов’язаних з комплектуванням пакунків і доставки їх до пологових будинків (відділень) усіх форм власності, становитиме не більш як 5 тис. гривень.