Педагогічна конференція

Дата: 30.08.2018 12:11

Старт новому навчальному року, традиційно, дають серпневі педагогічні конференції. Вперше в такому форматі розпочали роботу працівники закладів освіти Миропільської селищної ради. Перед початком заходу усіх присутніх привітали учні  навчальних закладів громади.

Про підсумки роботи 2017-2018 навчальних років та перспективи розвитку освітньої галузі доповів селищний голова Гиндич Валерій Петрович. Про організацію оздоровчої кампанії та роботу літніх мовних таборів розповіла заступник селищного голови з гуманітарних питань Гриб Тамара Миколаївна. Вчителі англійської мови: Скурська Л.М., Романко Р.Б., Солоха І.М., які працювали у мовних таборах, отримали подяки від Виконавчого комітету Миропільської селищної ради.

Особливо емоційно пройшло вручення подяк та цінних подарунків працівникам освіти, які вийшли на пенсію: Каспрукова Н.М., Скурський В.Р., Орищук І.В.

Завантажити доповідь