Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Вихованці Миропільського ЦРД попрощалися з літом

Прощання з літом

 

У садочку радісно і квітно.

Чути передзвони юних голосів.

Завітало Перше вересня привітно,

Принесло День Знань для малюків!

День Знань — це не лише урочиста пора для школярів, а й для дошкільників. Адже після літніх канікул усі вони повертаються у рідні стіни дитячого садка, зустрічаються зі своїми друзями, працівниками закладу, жадають нових знань та відкриттів.

У нашому ЦРД стало доброю традицією в останній день літа збиратися на подвір’ї садочка всією великою родиною — з вихованцями, їхніми батьками, працівниками — і проводити святковий захід. Щоб ця мить була по-справжньому святковою та незабутньою для дошкільників педагоги запропонували різні веселі конкурси та дискотеку під феєрверк мильних бульбашків. Перебуваючи в оточенні тисяч пузирів, що переливаються усіма кольорами райдуги, всі малята отримали заряд позитивних емоцій і відмінний святковий настрій!

Вихованців і працівників закладу з початком навчального року привітала директор Миропільського ЦРД  Розмахова Г.Г. Побажала усім здоров’я, натхнення, терпіння. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

                 Сміливо йдіть в Країну Знань!

                 Крокуйте впевнено й рішуче.

                 І лиш дорогою добра цей шлях

                Пройдіть знанням назустріч!

 « повернутися до списку новин