Свято 1-го Дзвінка в громаді

Перший дзвінок, який символічно пролунав із центра селища 3 вересня 2018 року, зібрав на Центральній площі учнів і вчителів   навчальних закладів та сповістив про початок нового навчального року. На святі також були присутні і вихованці старшої групи Миропільського ЦРД, що стало свідченням спільної системної роботи. Завдяки новому  підходу в організації, захід пройшов динамічно, цікаво та креативно.

Усіх першокласників навчальних закладів громади, а їх цьогоріч 68 учнів, місцева влада пригостила солодощами.

По закінченню свята усі учні розійшлися на свій перший урок. Кожен навчальний заклад своїх школярів  зустрічав по – особливому. А шкільному лісництву КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» від спонсорів Миропільського лісництва було вручено подарунок.