Інструктивно - методична нарада вчителів початкових класів

14 вересня в селищній раді відбулась інструктивно-методична нарада щодо організації навчально-виховного процесу в закладах системи загальної середньої освіти в 2018/2019 н. р. для вчителів початкових класів.

В роботі наради взяли участь  заступник голови селищної ради з гуманітарних питань Гриб Тамара Миколаївна та вчителі початкових класів громади. В процесі роботи Було  окреслено ряд першочергових завдань щодо розвитку нового освітнього простору в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти.  Окремо було висвітлено питання  про використання коштів державної освітньої субвенції на закупівлю обладнання для НУШ.  Вчителі обмінялися думками щодо методичного  супроводу  навчально – виховного процесу  в початкових класах.