Міжнародний день Миру

Дата: 21.09.2018 18:49

Вже традиційно 21 вересня на Центральній площі селища зібралася дітвора Миропільської громади для святкування Дня Миру. Яким би не було наше сьогодні, мир - наше завтра. Саме про це у своїх виступах  говорили учні Колодяжненської філії КУ "ОНЗ "Миропільська гімназія". Пісню про мир подарувала усім присутнім учениця КУ "Миропільська ЗОШ І- ІІІ ступенів Ткачишина Іванна. А своїм запальним флешмобом, до якого приєдналися усі учасники святкування, в тому числі вихованці Миропільського ЦРД, діти показали своє прагнення до миру. Невід'ємною частиною свята став символічний передзвін "Дзвони миру". Закінчився захід під голосний заклик дітей "Ми за мир".