Село Колодяжне відзначило своє 778-ме день народження

День села Колодяжне

20 вересня село Колодяжне святкувало свою 778 річницю.

Село Колодяжне – це квітучі сади, шепіт вітру шелест дощу, спів птахів, рожеві мальви під вікном.

В сільському Будинку культури відбувся виступ агітбригади «Співрозмовник» про рідне село, про свою малу Батьківщину.

В програмі виступу приймали участь учні школи:

Карасюк Вероніка, Лепетайло Лілія, Поліщук Анастасія, Васількова Олександра, Шершун Каріна, Білоус Віталій, Макарова Катерина, Конончук Олександр, Мельник Каріна, Осадча Юлія, які розповіли про символи та традиції наших дідів і прадідів, що переходить у спадок нашим дітям і онукам. Читались вірші місцевих поетів та виконувались пісні: «Рідне село», «Стежечка», «Рідна мати», «Ой у лузі червона калина». Виконувалась хореографічна композиція «Сонце нам сяє».

На святі, бібліотекарем села Пясківською Нелею, було підготовлено виставку «Умілі руки Колодяжненців», де були показані вишиванки і рукоділля односельців. а також було виставлено міні музей колишній «Сільський побут».

Директор Колодяженського СБК

Самофалова Н.В.