В КУ "Миропільська селищна бібліотека" відбувся захід присвячений Василю Олександровичу Сухомлинському

27 вересня в КУ "Миропільська селищна бібліотека" відбувся захід присвячений сторіччю з дня народження великого українця, славетного педагога, мислителя і дитячого письменника  Василя Олександровича Сухомлинського, дивізом якого були слова "Спішіть робити добро".

У гості до бібліотеки завітали вихованці Миропільського ЦРД. Бібліотекарі Галина Кришталь та Світлана Меша ознайомили дітей з життєвим шляхом В.О.Сухомлинського, його творами, які виховують у дітей доброту, людяність, розвивають мислення і увагу. Провели цікаву гру "Якщо ти добр алюдина, то повинен...".

Маленькі гості завітали не з пустими руками, адже 30 вересня  відзначають Всеукраїнський день бібліотекаря. Діти щиро привітали бібліотекарів з професійним святом.