Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Педагогічна симфонія

Напередодні дня працівників освіти, 5 жовтня, учні КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» привітали своїх рідних вчителів концертною програмою під назвою - "Педагогічна симфонія".

Концерт виявився досить незвичним, адже педагоги були не тільки глядачами, а й учасниками дійства! Нестандартність була й у тому, що вчителі брали участь в конкурсах та фізкультхвилинках, які проводили їх учні. За кожен правильно виконаний конкурс та вправно зроблену фізкультхвилинку, на сцені відкривалась 1 нотка, їх було цілих 7!

Почався концерт з чарівного вокалу талановитої учениці 5-го класу і однієї з ведучих свята - Іванни Ткачишиної. Потім перша пара ведучих Софія Вакуленко та Олег Верещак провели конкурс, з яким вчителі впорались на всі 100% та відкрили першу ноту.

Продовжив концертну програму танець 8-11-их класів, постановником якого став один з ведучих дійства, учень 10-го класу - Даніл Рибарчук.

Відеоогляд "Один день з життя вчителя" зумів запалити щирі посмішки на обличчях діючих працівників та вчителів-пенсіонерів, які порадували нас своєю присутністю та активною участю у конкурсах.

Родзинкою свята стало танцювальне привітання учнів 5-го класу на чолі з в.о. класного керівника Мирославою Олександрівною. Діти, разом з вчителем виконали енергійний та позитивний танець, яким зібрали багато оплесків та посмішок в залі. Представили цікаву сценку, про нелегку долю завуча школи, учень 11 класу Андрій Тарасов та учениця 9 класу Юлія Юрчук.

Пожвавила інтерес залу і наступна пара ведучих - Юлія Бабич та Денис Білан, які провели цікаві та пізнавальні конкурси між вчителями.

Варто зазначити, що наші педагоги впорались на всі 100% з усіма конкурсами та відкрили 7 нот педагогічної симфонії!

Отож, ми ще раз вітаємо усіх вчителів з вашим професійним святом! Зичимо наснаги, здоров'я, професійного зростання, щирих посмішок та сяючих оченяток ваших учнів! Вчителі, які знаходяться на заслуженому відпочинку, ми від усієї душі щиро вітаємо Вас з Днем Вчителя! Висловлюємо свою подяку за той вклад, який ви зробили, за те тепло, яке дарували кожному, за вашу велику душу! Незгасаючої молодості вам, наші дорогі!

Вітаємо!« повернутися до списку новин