Перші кроки НУШ в Миропільській ОТГ

Дата: 10.10.2018 16:43

Перші кроки НУШ в Миропільській ОТГ

Ось і завершився перший місяць навчання першокласників в Новій українській школі. Хочемо поділитися інформацією стосовно того, як пройшов адаптаційний період в наших закладах.

Кожен    день має  розпочинатися (але не в усіх школах так є!!!) ранковою зустріччю, під час якої діти ближче знайомляться, вчаться спілкуватися, спільно планують свій день, обирають помічника вчителя на день. Під час ранкової зустрічі першокласники вивчають назви місяців та днів тижня, спільно розробляють правила класу, позитивно налаштовуються на навчальний процес, і не тільки… Освітнє середовище організовує  вчитель 1 класу. Кожен з них  підходить  до цієї справи по-своєму, але середовище має бути створене таким чином, щоб дитина почувала себе у класі затишно й безпечно. Особливої уваги заслуговують куточки класу, де розташовані перші роботи учнів. Тож пропонуємо вашій увазі фоторепортаж освітнього середовища навчальних закладів ОТГ.