Екскурсія до Дня захисника  України

11 жовтня до Дня захисника  Вітчизни для дітей старших груп була організована екскурсія в 10 ТВУЗ. Діти пройшлися територією військової частини,  побували в світлиці, клубі, їдальні. Цікаво, змістовно та доступно Подольська Н.В. розповіла дітям про професію військовослужбовців та особливості їх служби. Багато нового вони дізналися у  кімнаті Бойової слави.

У актовому залі дошкільнята звернулися до військовослужбовців з вітальними словами, піснями, подарували квіти, сувеніри, виготовлені власними руками. Сподобався дітям  виступ військового оркестру.  Екскурсія закінчилася частуванням дітей у їдальні.

Дуже дякуємо командиру 10 ТВУЗу  Власюку С.І. та організаторам екскурсії за гостинний прийом.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

Бажаємо Вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та звершення всіх ваших мрій і побажань.